Logo
58-200 Dzierżoniów, ul. Diorowska 8
tel.: 601 860 849, 74 831 37 64
 

O nas


Założycielem kancelarii był w 1989 roku Pan Czesław Kita. Od tego czasu zyskaliśmy grono zadowolonych klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na skuteczne poruszanie się w ciągle zmieniających się przepisach podatkowych.


Najważniejszy jest Klient

Nasz cel to zapewnienie Państwu najwyższej jakości usług. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Z równym zaangażowaniem obsługujemy duże firmy i pomagamy młodym podmiotom gospodarczym. Pragniemy poinformować, że ofertę naszych usług kierujemy także do osób nieprowadzących działalności gospodarczej, które potrzebują fachowej pomocy z zakresu prawa, administracji, ekonomii.

Czas to pieniądz

Macie Państwo w nas partnera który zajmie się wszystkimi dokumentami. Wypełnimy je rzetelnie i profesjonalnie. Otrzymacie je drogą elektroniczną lub odbierzecie osobiście. My zajmiemy się dokumentacją i przepisami, a Państwo spokojnie poprowadzą firmę.

W czym pomożemy?

Poprowadzimy dla Państwa księgi rachunkowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencję ryczałtu, zajmiemy się kadrami i płacami. Poinformujemy o ważnych dla Państwa zmianach w przepisach, doradzimy w optymalizacji wydatków, zaproponujemy najkorzystniejszą formę podatkową. Dopilnujemy terminów.

Korzyści dla Państwa

Gwarantujemy fachowe i rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań. Doświadczeni pracownicy na bieżąco uzupełniający wiedzę w różnych formach np. poprzez udział w szkoleniach sprawnie poprowadzą Państwa rozliczenia podatkowe. Proponujemy jedne z najlepszych cen usług rachunkowych przy równoczesnym wysokim ich poziomie. Powierzając nam swoje dokumenty, zyskujecie Państwo spokój o przyszłość finansową firmy.